Windows 8 USB Installer Maker

1.0

2.0

2

USB bellekten Windows 8 işletim sistemini yükleyin

193.8k

Bu uygulamayı oyla

Tahmin edeceğiniz gibi, Windows 8 USB Installer Maker harici bellekten sistemi yüklemek için bir Windows 8 kurucusudur.

Bu araç sizin çıkartılabilir bellek aygıtını üç aşamada bir kurucuya dönüştürmek için düzenler: belleğin formatını NTFS'ye dönüştürür, tüm dosyaları USB'ye alır (ve bunu yapmak zaman alır), ve MBR yazar (master boot record).

Sizin yapmanız gereken şey ne mi? İlk olarak flash belleğinizi bilgisayarınıza bağlayın ve Win8USB.exe'yi çalıştırın (bunu yapmak için yönetici ayrıcalıklarına sahip olman gerekir). Sonra, flash belleği seçin ve NTFS formatının olduğundan emin ol.

Bir sonraki aşama ISO dosyasını aramak ve 'oluştur'a tıklamak. İşlem başladığında, biraz sabretmenzi gerekecek çünkü oldukça yavaş, bunun da sebebi tüm kurulum dosyalarını USB'de açmak zorunda olması. Cihazınızın cevap vermediğini farkederseniz, bu normal, sadece belleğinizin aktif olduğunu doğrulayın ve hala dosyaları kopyaladığından emin olun.

Son olarak, bir pencere açılacak ve işlemin bittiğini söyleyecek. Artık tek yapmanız gereken şey bilgisayarınızı yeniden başlatmak ve Windows 8 flash bellek kurucusunu tamamlamak için BIOS boot sürücüsünü (flash belleği seçerek) düzenlemek.
Gereksinimler

-Windows Vista ya da Windows 7
-Yönetici ayrıcalıkları
-4GB'tan daha fazla USB hafızası
-Windows 8'in DVD ISO görüntüsü

Uptodown X